1. novembrī plkst. 15.00 aicinām uz “Viedās trešdienas” tikšanos TIEŠSAISTĒ par tēmu “Viedo ciemu attīstības veicinātājs: kopienas resursi”.

 

Šī būs iedvesmojoša darbnīca kopienas resursu izziņai Viedajos Ciemos. Daloties pieredzē, identificēsim resursus un analizēsim, kā veicināt to ilgtspējīgu piesaisti un pielietošanu Viedajos Ciemos. Darbnīcu- lekciju vadīs Zane Siliņa, Latvijas Lauku forums projektu vadītāja.

Pieslēgšanās saite: http://saite.lv/cHO

Uz “Viedajām trešdienām” aicināts jebkurš interesents – īpaši lauku kopienu pārstāvji, atpazīstamības zīmes “Viedais ciems” kopienu pārstāvji, gan iedzīvotāji, kuri pavisam nesen sākuši domāt par kopienas formēšanos un vietējo izaicinājumu risināšanu.
Ja esi jaunienācējs laukos un vēlies saprast ar ko sākt radīt pārmaiņas savā apkaimē, piedalies!
Svarīgākais ir vēlēties uzzināt, mācīties un iegūto informāciju izmantot, sabiedrības virzītai vietējai attīstībai! Rudenī Viedās trešdienas notiks katru vai katru otro nedēļu, kur biedrība “Latvijas Lauku forums”(LLF), sadarbībā ar pieaicinātiem ekspertiem, organizēs savstarpējas pieredzes apmaiņas, nodos metodisko informāciju, informēs par aktualitātēm un līdzdalības iespējām, jaunumiem politiskajā dienaskārtībā, ka arī šīs tikšanās ir vide viedokļu izziņai, kas palīdzēs LLF komandai virzīt lauku attīstības jautājumus, veicot interešu aizstāvības darbu.

“Viedo trešdienu” nodarbību ieraksti pieejami laukuforums.lv attiecīgā raksta apakšdaļā.