Uzsākot jauno mācību gadu, biedrība “Latvijas lauku forums” turpina izziņas un prasmju stiprināšanas ceļu Viedajās trešdienās!

13.septembrī plkst. 15.00 TIEŠSAISTĒplānots tikties ar komunikācijas eksperti Kristīni Tjarvi, lai izzinātu tēmu “Sociālie tīkli un digitālā komunikācija kā pilsoniskā aktīvisma rīks lauku kopienās bērnu un jauniešu iesaistei”.

Kristīne Tjarve ir komunikācijas nozares praktiķe ar 20 gadu pieredzi dažādās nozarēs, uzņēmuma “C SMART” vadītāja, izglītības zinātņu maģistre un vairāku Latvijas izglītības iestāžu mācībspēks.

 

 

Piedalīties aicināts jebkurš interesents – gan atpazīstamības zīmes “Viedais ciems” kopienu pārstāvji, gan iedzīvotāji, kuri pavisam nesen sākuši domāt par kopienas formēšanos un vietējo izaicinājumu risināšanu. Ja esi jaunienācējs laukos un vēlies saprast ar ko sākt radīt pārmaiņas savā apkaimē, piedalies! Svarīgākais ir vēlēties uzzināt, mācīties un iegūto informāciju izmantot, sabiedrības virzītai vietējai attīstībai! Rudenī Viedās trešdienas notiks katru vai katru otro nedēļu, kur biedrība “Latvijas Lauku forums”(LLF), sadarbībā ar pieaicinātiem ekspertiem, organizēs savstarpējas pieredzes apmaiņas, nodos metodisko informāciju, informēs par aktualitātēm un līdzdalības iespējām, jaunumiem politiskajā dienaskārtībā, kā arī šīs tikšanās ir vide viedokļu izziņai, kas palīdzēs LLF komandai virzīt lauku attīstības jautājumus, veicot interešu aizstāvības darbu.

Atgādinam, ka tiešsaistes tikšanās tiks ierakstītas, kā arī tās laikā tiek uzņemti ekrānšāviņi. Video ierakstu un attēlus no sarunas vēlāk izplatīsim biedrības “Latvijas Lauku forums” FACEBOOK lapā un  MĀJASLAPĀ !